Hertenbok herfstbok bokbier

HERTENBOK
LEKKERE DUBBELBOK

Onvervalst lekker

Dit is onze Hertenbok, een onvervalste dubbelbok die opvalt door zijn hoge doordrinkbaarheid. De 7,5% alcohol gaat perfect samen met de rijke aroma’s: u proeft tonen van rozijnen en karamel, aangevuld met een randje koffie. De subtiele roodkleuring maakt dit bier een genot om te zien én te drinken.

Een perfect bier voor in het najaar en de winter bij de houtkachel, maar misstaat ook niet in het voorjaarszonnetje of in de zomer bij de vuurkorf. Het hele jaar door lekker dus!

BiertypeDUBBELBOK (BOKBIER)

HOE DRINK JE ZO'N HERTENBOK?

In het café wordt je bier niet afgeschuimd. Zo beschermd het schuim je vers getapte Bronstig tegen invloeden van buiten.
Drink altijd uit een schoon glas, zo helpt je neus ook mee bij het proeven en genieten. Een groot glas met brede kelk welke taps toeloopt aan de bovenkant is perfect. Een wijnglas werkt ook prima.
Bronstig, Scotch Ale
Een Bronstig drink je tussen de 7 en 8 graden. Haal het flesje dus tijdig uit de koelkast en laat deze even acclimatiseren.
Proeven begint met te kijken naar het bier. Daarna even goed ruiken en dan neem je een slok. Wat proef je? Herken je bepaalde geuren en smaken?

FOLLOW US